Lietuviška versija English version

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios medžiaginės žaliuzės turi daugybę neginčijamų privalumų: plati medžiagų, spalvų, raštų gama, lengvas valdymas leidžia patenkinti pačius sunkiausius užsakymus, pačius įnoringiausius klientus. Medžiagos iš kurių gaminamos žaliuzės neblunka, lengvai valosi, pasižymi antistatinėmis savybėmis, netraukia dulkių. Be to, vertikalios žaliuzės puikiai tiks ir minimalistinei Jūsų biuro atmosferai, ir Jūsų buto ar namo interjerui.

Vertikalios žaliuzės (gaminamos iš 127 mm ir 89 mm tekstilinių juostų) leidžia pilnai kontroliuoti patalpos apšvietimą, nes pasukimo kampas 180 laispnių, jos susitraukia į kairę, į dešinę, iš centro į šonus, todėl langas ar anga gali buti pilnai atidaryta. Galimas spalvų, formų žaismas pagal kliento fantaziją.

Galimybė pakeisti medžiagą neardant karnizo, lengvas pakeitimas nereikalaujantis papildomų įrankių. Jos gali būti montuojamos prie lubų, sienos, į lango ar durų nišą. Vertikalias tekstilines žaliuzes lengva prižiūrėti - jas galima skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Savo interjere pasirinkti vertikalias žaliuzes labai ekonomiška, nes jos itin funkcionalios ir patogios, tinkamos net trikampiams langams.

Vertikalios žaliuzės