Plisuotos - UAB „Linvigma“

        

Lietuviška versija English version

Plisuotos žaliuzės

PLISUOTOS ŽALIUZĖS – tai interjero dalis, kuri lengvai pritaikoma prie kiekvieno lango. Jų pagalba galima reguliuoti patalpos apšvietimą pagal poreikius.

Jei esate suglumę, norėdami apipavidalint žaliuzėmis išskirtinio dizaino langus (pavyzdžiui, pusiau apvalius, trapecijos ar trikampio formos), drąsiai rinkitės plisuotas. Jos taip pat idealiai tinka stikliniams stogams, panoraminių langų stiklams, arkos formos stoglangiams papuošti. Šis įdomus ir dekoratyvus interjero elementas ypač tinka puošti žiemos sodams ir svetainėms.

Plisuotos žaliuzės gali sukurti namų jaukumą bet kokioje patalpoje ir veiksmingai papildyti net originaliausią interjerą. Plisuotos žaliuzės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų ir komponentų, atitinkančių visus šalies ir Europos standartus. Siūlomas neblunkančių audinių atspalvių ir faktūrų gausus pasirinkimas. Audiniai, naudojami plisuotų žaliuzių gamybai, kelis kartus impregnuojami, todėl ilgai išlaiko stabilią formą ir nekaupia dulkių. Taip pat plisuotos žaliuzės yra ne itin degios ir neįsielektrina. Priklausomai nuo modelio, jos gali būti valdomos rankiniu arba automatizuotu būdu.

plisuotos

Plisuotų žaliuzių ypatumai:

• tai moderni apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių ir patogus patalpų apšvietimo reguliavimas;

• lengvai pritaikomos įvairių matmenų ir formų langams, durims, stogo langams, švieslangiams;

• stabili, tvirta ir ilgaamžė konstrukcija;

• žaliuzės audinys tolygiai nuleidžiamas ir pakeliamas naudojant rankenėlę, virvelę, grandinėlę, rankeną, lazdelę, variklį;

• žaliuzės profilio spalvos – balta, sidabro, tamsiai ruda, žalvario;

• plastiko komponentų spalvos – balta, pilka, juoda.

• Plisuotų žaliuzių audinių kolekcijoje pateikiama įvairių raštų, atspalvių audinių, kurie patenkins net išrankiausio kliento norus.