Lietuviška versija English version

Horizontalios žaliuzės

Horizontalios aliumininės žaliuzės - tai klasika. Jos laikomos viena iš praktiškiausiu žaliuzių rušių. Lengvos, išskirtinės, jos idealiai prisitaiko tiek prie minimalistinio ofisinio interjero, tiek prie namų atmosferos jaukumo. Horizontalios aliumininės žaliuzės nepraleidžia saulės šviesos, nesideformuoja, netraukia dulkių ir purvo, nekaupia statinio krūvio.Platus spalvų pasirinkimas bei galimybė derinti spalvas.

Aliumininės žaliuzės

PAPRASTOS ŽALIUZĖS - tradicinės horizontalios žaliuzės gali būti tvirtinamos tarp stiklų, prie lango rėmo, lubų, prie sienos. Virvute ir lazdele jas galite lengvai pakelti ir nuleisti, užfiksuoti jums reikalingame aukštyje, pasukti tokiu kampu, kad į patalpą patektų norimas šviesos kiekis.

PLASTIKINAIMS LANGAMS. Naujos kartos horizontalios žaliuzės ISO yra montuojamos tiesiai ant lango rėmo ir dėl specialių stygų lieka prigludusios prie stiklo bet kurioje lango pozicijoje. Svarbus ISO pranašumas yra tai, kad viršutinis ir apatinis rėmeliai pagaminti iš aliuminio, nėra plieninių detalių, todėl šias žaliuzes galima montuoti vonioje ar virtuvėje. Žaliuzės ISO tinka visiems šiuolaikiniams plastikiniams ar mediniams langams su stiklo paketu. Šios horizontalios žaliuzės valdomos vien tik grandinėle, kuria lengvai pakelsite ar nuleisite žaliuzes, pakeisite juostelių kampą. Arba su lazdele ir virvele.

Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės gaminamos iš 16 mm ir 25 mm pločio aliumininių juostų, kurios yra padengtos antistatine ir neblunkančia dažų danga, todėl netraukia dulkių ir nepraranda savo spalvos dėl saulės ilgus metus. Siūlome platų spalvų pasirinkimą Kaina priklauso nuo pasirinktų juostų pločio lango dydžio, bei pačios sistemos tipo.

ISO PRIVALUMAI: praktiška apsauga nuo saulės spindulių; estetiška išvaizda; ilgaamžės; paprastas valdymas; lieka laisva palangė.