Tinkleliai - UAB „Linvigma“
Lietuviška versija English version

Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinklelio pagrindinis tikslas yra apsaugoti patalpą nuo vabzdžių, pienių ir tuopų pūkų, skrajojančių vasaros metu, bei krentančių lapų rudenį. Tačiau apsaugodamas nuo šių gamtos išdaigų tinklelis netrukdo grynam orui prasiskverbti į patalpą.

Įmonė rekomenduoja tinklelius - rėmelius ir roletus arba tinklelius durims. Tai itin tvirti ir patvarūs tinkleliai su įmontuotais kokybiškais mechanizmais. Jų pritaisymas neužima daug laiko ir yra labai paprastas.

Įstatomi tinkleliai tvirtinami iš lauko pusės magnetų ar laikiklių pagalba. Bet kuriuo metu juos lengva išimti. Susukami tinkleliai tvirtinami stacionariai, tačiau jie lengvai susisuka į kasetę. Tinkleliai yra ilgaamžiai, netemdo patalpos, atsparūs atmosferos poveikiams.

Tinklelis - roletas - puikiai tinka balkono ar terasos durims. Suteikia galimybę laikyti atviras duris, apsaugo nuo vabzdžių, leis saugiai išvėdinti patalpas.

Tinkleliai gaminami iš ekologiškai švaraus aliuminio profilių ir plastikinio sietelio. Aliuminio profiliai nudažyti milteliniu būdu, atsparūs korozijai ir ilgaamžiai. Profiliai gali būti baltos ir rudos spalvos.

Tinkleliai